Szkoła Podstawowa nr 3 w Zielonce
rok szkolny 2012-13

Impreza

Rozpoczęcie roku szkolnego -

03 września 2012

 

     3 IX rozpoczęcie roku szkolnego 2012-2013 o godz. 9:00.

rozpoczęcie roku szkolnego na boisku

     Uczniowie wraz z rodzicami przybyli do szkoły po mszy św. w kościele parafialnym. Z placyku nastąpił przemarsz na nowe boisko. Wśród gości powitaliśmy pana burmistrza, księży z parafii i przedstawicielkę Rady Rodziców. Pani dyrektor Joanna Zielenkiewicz powitała gości i całą społeczność szkolną.

hymn Inaugurację roku szkolnego uświetniło jednocześnie otwarcie naszego boiska. Ksiądz proboszcz poświęcił boisko i odmówił modlitwę w intencji sportowców i uczniów.

hymn

     Uwaga wszystkich skupiała się na pięknej zielonej murawie, którą pokryta jest płyta nowego boiska.

rozpoczęcie roku szkolnego na boisku

sztafeta Dziewczęta pobiegły wokół w sztafecie z piłką, którą następnie pan wicedyrektor Grzegorz Stańczyk sprintem dostarczył do pani Dyrektor. Po chwili piłka znalazła się już na środku boiska i rozpoczęto pierwszy mecz piłki nożnej czyli tzw. mecz otwarcia.

pierwszy mecz na nowym boisku W obu zespołach wystąpili uczniowie naszej szkoły. Pierwszą bramkę strzelił Jacek Andruszkiewicz, co zostanie zapisane w Szkolnej księdze sportu.

właśnie udało się strzelić pierwszą bramkę Mecz trwał tylko dziesięć minut, a wszyscy obejrzeli popisowy występ naszych piłkarzy z zadowoleniem.

zawodnicy w trakcie meczu Potem odśpiewano hymn szkoły i wyprowadzono poczet sztandarowy. Uczniowie spotkali się z wychowawcami i otrzymali plan jutrzejszych zajęć.

sztuczna murawa nawierzchni boiska

 

tekst, fot; autor
opracowanie: autor strony

poczta szkolna Stronę opublikował: autor: Anna Rozalska Opublikowano: 2012.09.03 Aktualizacja: 2012.09.03 do strony głównej